КАТАЛОГ РОСЛИН

Крупнолисті гортензії (6)

Мітловидні гортензії (26)

Рододендрони (12)

Лохина (10)

Фундук (9)

РЕКОМЕНДУЄМО
  • РЕКОМЕНДУЄМО
  • НОВИНКИ
  • ЛІДЕРИ ПРОДАЖІВ
  • АКЦІЙНІ

РОЗСАДНИК ВАСИЛЬЄВ САД - БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО РОСЛИНИ!

Розсадник саджанців «Васильєв Сад» – ваш надійний помічник по питаннях підбору та вирощування саджанців фундука, плодових дерев, квітів та декоративних рослин.

Васильєв Сад – постійно покращує якість сервісу та гарантує високі стандарти посадкового матеріалу. Наша ціль – щасливий покупець, який вертається до нас за покупками знову і знову.

Якість саджанців. За роки роботи, в нас виробились високі стандарти, яким має відповідати посадковий матеріал, який ми відправляємо Вам. Ми впевнені, що сформувати своє ім’я можемо тільки якісною продукцією. Саме тому неякісні товари списуються і ніколи не будуть відправлені покупцю.

Відповідність сортам. На всіх етапах, особливо перед відправкою, перевіряємо рослини, щоб якість та сортність отриманих товарів відповідала на 100%.

Упаковка. Ми дуже серйозно пакуємо замовлення будь-якого розміру та об’єму. Наш товар, це живі рослини, при транспортуванні вони можуть пошкодитись або підсохнути. Якщо Ви отримали саджанці в невідповідному стані, ми безкоштовно зробимо заміну і повернемо гроші. Зв’яжіться з нами одразу після отримання товару.

Ми працюємо для Вас, і це головне правило нашого розсадника. Наш обов’язок – чітке та якісне виконання своїх зобов’язань.

Ми завжди підемо на зустріч нашому покупцю і вирішимо усі питання.

Разом з нашими рослинами, Ви отримуєте море позитивних емоцій!

ВІДГУКИ

Нічого не буду казати саме про саджанці тут все добре, хочу розповісти про саму компанію. Відчувається що люди я якими спілкуєшся, живуть своєю справою. Не важливо, чи ти дзвониш їм, чи пишеш, тебе чекає приємна відповідь. До тебе ставляться не просто як до клієнта, тобі раді. Я замовляв в багатьох інтернет магазинах…. але повернусь за наступним саме сюди!
Вадим Яковенко
Я давно співпрацюю із цією фірмою. У мене лише позитивні відгуки. Я вдячний Вам за уважне ставлення до своїх клієнтів, за оперативність та якісні рослини. Дуже задоволений і продовжуватиму співпрацю.
Михайло Белясько
Вже не перший рік купую тут саджанці фундука. Приймаються 100%, завжди хороша коренева система, живі та здорові саджанці. Планую осінню 2020 садити 2 гектара фундука, то ж обов’язково саджанці передзамовлю в Васильєв Сад і всім рекомендую так робити!
Богдан Троцюк
Знаю Євгена особисто, вже 3 роки поспіль закуповую саджанці в даного розсадника. Якість саджанців на висоті, поки що купував фундук та волоський горіх. Планую придбати лохину, цікаво спробувати. Євгену бажаю успіхів та процвітання!
Богдан Пукля
Рекомендую розплідник Васильєв Сад. Ми з татом посадили невеликий сад волоського горіха та фундука. Приїжджали за саджанцями, нам усе показали та проконсультували. Після посадки, ми завжди можемо звернутися з питанням і нам завжди допоможуть! Працюють на совість!
Андрей Коваль
СТАТТІ ДЛЯ САДОВОДІВ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Статті, майстер-класи, інтерв'ю садоводів-експертів

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

050 059 50 06, 067 743 30 03

Viber: +38 067 743 30 03

vasiliev.sad@gmail.com