Васильєв Сад – постійно покращує якість сервісу та гарантує високі стандарти посадкового матеріалу. Наша мета – щасливий покупець, який повертається до нас за покупкою щосезону.

 

Якість саджанців

За роки роботи, у нас виробились високі стандарти, яким має відповідати посадковий матеріал. Ми впевнені, що сформувати своє ім’я можемо лише якісною продукцією, і саме тому неякісні товари просто списуються та ніколи не будуть надіслані покупцеві.

 

Відповідність сортам

Наші спеціалісти відділу якості перевіряють рослини перед їх відправкою, щоб сортність отриманого Вами товару була дотримана на 100%.

 

Упаковка

Ми дуже серйозно ставимось до упаковки замовлення будь-якого об’єму та розміру. Так як наш товар, це живі рослини, при транспортуванні вони можуть бути пошкоджені або підсохнути. Якщо Ви отримали саджанці у неналежному вигляді, ми безкоштовно зробимо заміну або повернемо гроші. Зв’яжіться з нами відразу після отримання товару.

 

Ми готові замінити рослини протягом року, при умовах:

  • Ви забрали рослини протягом двох діб, з моменту як вони прибули у відділення пошти.
  • Якщо товар не підійшов, зверніться до нас при отриманні, до висадки рослин в грунт. (Ми фіксуємо звернення, і міняємо товар одразу, або протягом року, в залежності від індивідуальної ситуації).
  • Ви правильно посадили рослини, і виконали усі умови по догляду за ними (підживки, при необхідності притінення, укриття на зиму, полив і т.д.) Консультацію можна отримати у нас, навіть через декілька років після покупки.

Звертайтеся до нас безпосередньо, ми завжди підемо на зустріч і вирішимо питання якнайшвидше.

Важлива умова – ми не несемо відповідальність за погодні умови, такі як заморозки, град, дощі, посуха та інші несприятливі та аномальні для рослин погодні явища.

 

Законні умови повернення товару і грошей.

Керуючись Законом України “Про захист прав споживачів” від 15.05.1991р. №1023-XII, ми готові повернути Ваші гроші у разі:

– після повернення товару, якщо товар не підійшов Вам за кольором, розміром, фактурою та ін., і від дати його придбання не минуло 14 днів.

– якщо ви виявили заводський дефект товару, ми обов’язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо вам гроші.

 

Ми працюємо для Вас, і це головне правило нашого розплідника. Наш обов’язок – чітке та якісне виконання роботи.

Ми завжди підемо на зустріч нашому покупцеві та вирішимо будь-яке питання.

Купуючи нові рослини у нас, ви отримуєте море позитивних емоцій!