Розсадник саджанців «Васильєв Сад» – ваш надійний помічник по питаннях підбору та вирощування саджанців фундука, плодових дерев, квітів та декоративних рослин.

 

Васильєв Сад – постійно покращує якість сервісу та гарантує високі стандарти посадкового матеріалу. Наша ціль – щасливий покупець, який вертається до нас за покупками знову і знову.

 

Якість саджанців

За роки роботи, в нас виробились високі стандарти, яким має відповідати посадковий матеріал, який ми відправляємо Вам. Ми впевнені, що сформувати своє ім’я можемо тільки якісною продукцією. Саме тому неякісні товари списуються і ніколи не будуть відправлені покупцю.

 

Відповідність сортам

На всіх етапах, особливо перед відправкою, перевіряємо рослини, щоб якість та сортність отриманих товарів відповідала на 100%.

 

Упаковка

Ми дуже серйозно пакуємо замовлення будь-якого розміру та об’єму. Наш товар, це живі рослини, при транспортуванні вони можуть пошкодитись або підсохнути. Якщо Ви отримали саджанці в невідповідному стані, ми безкоштовно зробимо заміну і повернемо гроші. Зв’яжіться з нами одразу після отримання товару.

 

Ми працюємо для Вас, і це головне правило нашого розсадника. Наш обов’язок – чітке та якісне виконання своїх зобов’язань.

Ми завжди підемо на зустріч нашому покупцю і вирішимо усі питання.

Разом з нашими рослинами, Ви отримуєте море позитивних емоцій!